10 talvist nahahooldusnippi

Talvised külmakraadid ja kuiv õhk panevad naha sügelema, ärritavad ja nahk võib punaseks muutuda. Jagame sinuga nippe, kuidas talvel oma naha eest hoolt kanda.

#4 Vali hoolega, millega oma keha pesed

Vale pesuvahend võib sinu nahka veelgi kuivatada ja kahjustada. Püüa hoida eemale klassikalistest seepidest, mis sisaldavad palju lõhnaaineid ja muid ärritavaid koostisaineid. Kasuta selle asemel lõhnavaba ja niisutavat pesuvahendit. Talvisel ajal võiksid püüda vähendada pesuvahendi kasutamise kogust.

#5 Muuda oma näonaha hooldusrežiimi vastavalt aastaajale

Puhasta nägu kreemi baasil põhinevate puhastusvahenditega. Püüa vältida või vähendada alkoholi sisaldavate toodete kasutamist, kuna see kuivatab nahka. Öösiti kasuta sügavniisutavat näokreemi.

#6 Niisuta, niisuta, niisuta

Terve naha saladus on pärast igat pesukorda niisutamine. Duši alt tulles kuivata end ja paari minuti jooksul kreemita, nii seod vee paremini naha sisse. Talvel eelista kehakreeme ja –võid ihupiimale. Ja ära oma käsi unusta! Kreemita ka neid pärast igat kätepesukorda. Nõusid pestes või koristades kasuta aga kummikindaid.

#7 Kasuta päikesekaitsekreemi

Jah, isegi talvel on päikesekaitsekreem hädavajalik. Enne väljaminekut kanna kreemi oma näole ja kätele. Kasuta vähemalt 15 SPF kaitsega kreemi.